Helge Eriksen

Manuellterapeut

helgeer2@online.no

Ann-Katrin Haakonsen

Manuellterapeut

991 62 025

annhaako@online.no

Anne Jahren

Manuellterapeut

920 90 452

Annejahren@hotmail.com

Jørn Stian Lauritzen

Fysioterapeut og Osteopat  

480 02 951

js@l5.no

Synnøve Farstad Lamprecht

Fysioterapeut og Akupunktør MAF

402 09 371

synfala@runbox.com

Geir Talgø

Manuellterapeut

984 89 279

Talgo@outlook.com

Elisabeth Greve

Daglig leder/Resepsjon

Marianne Birkeland

Manuellterapeut

970 22 189

mb@aam.no

Vegard Aarflot

Fysioterapeut 

992 26 709

vegard.aarflot@gmail.com

Helene M. Hals

Fysioterapeut 

helenehals@hotmail.com

Charlotte Krohn

Fysioterapeut

416 20 805

charlotte_k91@hotmail.com

Sara Bianca Gilje

Osteopat

992 67 214

sara_gilje@hotmail.com

Erik Rosseland

Massør 

979 50 015

Anne-Lise Vangen

Psykomotorisk fysioterapeut

906 71 618

alvangen@combitel.no

Anne Sigurdsen Norum

Resepsjon

671 66 080

post@osteraasklinikken.no

Våre treningsinstruktører

 

Sebastian Nygård Eggen

Treningsinstruktør

Helene Eek Gerhardsen 

Treningsinstruktør

Silje Linnestad

Treningsinstruktør

Julie Braadland

Treningsinstruktør

Gruppetimer

Gruppetimer

Under følger gruppetimene vi starter opp med fra 26. april . Maks antall pr gruppe er 6-8 personer. Vi...

PRP behandling

PRP behandling

PRP Behandling? Visste du at vi her ved Østeråsklinikken tilbyr platerikt plasma (PRP)-behandling av lett og...

Yogatimer

Yogatimer

Vi har vært heldige og fått knyttet til oss Yoga-instruktør Kristin Brathagen.Hun starter opp 27. april kl...

Trenger du massasje?

Trenger du massasje?

Er du sliten eller stresset, er en avslappende massasje en god ide. Bestill time hos vår massør, Erik. Han...

Corona-virus

Corona-virus

Korona-viruset Østeråsklinikken følger bransje-standard for smittevern utarbeidet av Helsedirkektoratet. Vi...

}

Åpningstider treningsenter

Mandag - Torsdag

Stengt t.o.m 25. april

Fredag

Stengt t.o.m 25. april

Lørdag

Stengt t.o.m 25. april